click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

we found 0 results

Properties listed in Shitje

Qira, Apartament 2+1 , ” Rruga e Elbasanit ”...

€ 570
Apartamenti  ndodhet pranë ” Fakultetit Ekonoimik ”, Tiranë. Apartamen 2+1 Sallon Ndenje Ambient gatimi 2 Tualete Kati i 5 Pallat i ri Ballkon 2 dhoma gjumi. Ko [more]
Apartamenti  ndodhet pranë ” Fakultetit Ekonoimik ”, Tiranë. Apartamen 2+1 [more]
21 95 m2full info

Shitet , Apartament 1+1, “ Yzberisht” , Tira...

€ 38.000
Informacion: Shitet  Apartament,  ndodhen tek  ” Rruga e Qelqit”, Tiranë. Apartamen 1+1 Ambient ndenje Ambient gatimi Tualet Dhomë gjumi. Koridor shpërndarës I [more]
Informacion: Shitet  Apartament,  ndodhen tek  ” Rruga e Qelqit”, Tiranë. A [more]
11 46 m2full info

Shitet , Apartament 1+1, “ Rruga 4 Dëshmorët...

€ 62.000
Informacion: Shitet  Apartament,  ndodhen pranë shkollës ” 4 Dëshmorët”, Tiranë. Apartamen 1+1 Ambient ndenje Ambient gatimi Tualet me dritare Ballk [more]
Informacion: Shitet  Apartament,  ndodhen pranë shkollës ” 4 Dëshmorë [more]
11 59 m2full info

Okazion, Shitet Apartament 2+1, pranë “ Kont...

€ 100.000
Informacion: Shitet Apartament 2+1 në gjendje shumë të mirë , në zonë shumë të mirë , kompleksi ” Kontaktit  tek 21 Dhjetori”, Tiranë. Sallon Ndenje Sallon gati [more]
Informacion: Shitet Apartament 2+1 në gjendje shumë të mirë , në zonë shumë [more]
22 90 m2full info

Shitet , Apartament 2+1+2+Verandë , “ Rr. El...

€ 240.000
Organizimi : Ambient ndenjie 2 Dhoma gjumi 2 Tualete Verandë e madhe Kati i 6 ( pallat 9 katësh ) Sipërfaqja e apartamentit 108 m2 + 77 m2 Verandë Pallat i ri 2 [more]
Organizimi : Ambient ndenjie 2 Dhoma gjumi 2 Tualete Verandë e madhe Kati i [more]
22 108 m2full info

Okazion Shitet , Apartament 1+1+Garazh , “ Y...

€ 36.000
Organizimi : Ambient ndenjie dhe gatimi Dhomë gjumi Tualet Ballkon Garazh Kati i 8 ( i fundit ) Sipërfaqja e apartamentit 63 m2 Pallat i ri Ka nevoje për invest [more]
Organizimi : Ambient ndenjie dhe gatimi Dhomë gjumi Tualet Ballkon Garazh K [more]
11 63 m2full info

Okazion Shitet , Apartament 1+1+BLK , “ Yzbe...

€ 35.000
Organizimi : Ambient ndenjie dhe gatimi Dhomë gjumi Tualet Ballkon Kati i 6 ( pallat 8 katësh ) Sipërfaqja e apartamentit 74 m2 Pallat i ri Ka nevoje për invest [more]
Organizimi : Ambient ndenjie dhe gatimi Dhomë gjumi Tualet Ballkon Kati i 6 [more]
11 74 m2full info
illyrianhome

Shitet, Tokë Pezë -Helmës, Tiranë.

€ 242.000
Shitet tokë në zonën e quajtur ”Fushat e Sportit” në afërsi të kasharit. Toka ka sipërfaqe totale prej 4400 m2. Buzë rruge. Mund të shfrytëzohet për aktivitete [more]
Shitet tokë në zonën e quajtur ”Fushat e Sportit” në afërsi të kasharit. To [more]
4,400 m2full info

Shitet , Apartament 2+1, “ Mine Peza” , Tira...

€ 102.000
Informacion: Shiten 3 opsione Apartamentesh,  ndodhen tek rruga e Bragës ” Mine Peza”, Tiranë. Apartamen 2+1, kati 2 dhe i 4 banim Sallon Ndenje Sallon gatimi T [more]
Informacion: Shiten 3 opsione Apartamentesh,  ndodhen tek rruga e Bragës ” [more]
21 101 m2full info

Shitet , Apartament 1+1, “ Komuna e Parisit ...

€ 76.000
Organizimi: Ambient ndenjie dhe gatimi Dhomë gjumi Tualet Ballkon Kati i 5 ( pallat 6 katësh ) Sipërfaqja e apartamentit 66 m2 Brutto ( 57.8 netto) Pallat i ri [more]
Organizimi: Ambient ndenjie dhe gatimi Dhomë gjumi Tualet Ballkon Kati i 5 [more]
11 66 m2full info
Shitje

Shitet , Garazh , 22,7 m2 ,” Pazari i ...

€ 15.000
Shitet GARAZH pranë Pazarit të Ri, rruga “Tefta Tashko” . Sipërfaqe 22,7 m2 Për ta vizituar na kontaktoni!
Shitet GARAZH pranë Pazarit të Ri, rruga “Tefta Tashko” . Sipër [more]
23 m2full info
Shitje

Shitet, Tokë pranë bregdetit, Durrës.

€ 110.000
  Shitet tokë në afërsi të Plazhit në Durrës tek vendi i quajtur ”Shkëmbi i Kavajës” . Toka ka sipërfaqe totale prej 2000 m2. Buzë rruge. Mund [more]
  Shitet tokë në afërsi të Plazhit në Durrës tek vendi i quajtur ̶ [more]

Compare Listings

Open chat