click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

we found 0 results

Properties listed in KINOSTUDIO

Shitet , Apartament 1+1, “ Komisarjati nr.4 ...

€ 45.000
Organizimi: Ambient ndenjie dhe gatimi Dhomë gjumi Tualet Kati i 4 ( jo i fundit ) Sipërfaqja e apartamentit 57  m2 Pallat ekzistues Cmimi Okazion Zonë shumë e [more]
Organizimi: Ambient ndenjie dhe gatimi Dhomë gjumi Tualet Kati i 4 ( jo i f [more]
11 57 m2full info

Qira, Super Apartament 2+1+Garazh, Kinostudi...

€ 300
Apartamenti është i pozicionuar pranë Komisariatit nr.4 Informacion mbi apartamentin: Ndërtim I ri  Kati 5 banim Sipërfaqja e apartamentit : 105 m2. Me certifik [more]
Apartamenti është i pozicionuar pranë Komisariatit nr.4 Informacion mbi apa [more]
22 105 m2full info

OKAZION, Shitet , Super Apartament 2+1+Garaz...

€ 105.000
Apartamenti është i pozicionuar pranë Komisariatit nr.4 Informacion mbi apartamentin: Ndërtim I ri  Kati 5 banim Sipërfaqja e apartamentit : 105 m2. Me certifik [more]
Apartamenti është i pozicionuar pranë Komisariatit nr.4 Informacion mbi apa [more]
22 105 m2full info

Qera, Godinë, Kinostudio, Tiranë

€ 3.500
Godina ndodhet në zonën e Kinostudios. Informacion mbi Ambientin: Buzë rruge• Ndërtim 5 katësh • Sipërfaqje ndërtimi 2500m2 • Sipërfaqe trualli  1700 m2. I përs [more]
Godina ndodhet në zonën e Kinostudios. Informacion mbi Ambientin: Buzë rrug [more]
2,500 m2full info

Qera, Apartament 2+1, Kinostudio, Tiranë.

për muaj € 450
Apartamenti ndodhet në zonën e Kinostudios.   Informacion mbi apartamentin: Ndërtim i ri • Kati 2 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 100 m2. Dokumentacion [more]
Apartamenti ndodhet në zonën e Kinostudios.   Informacion mbi apartame [more]
21 100 m2full info

Shitet, Apartament 2+1, Kinostudio, Tiranë.

€ 105.000
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Kinostudios. Informacion mbi apartamentin: Ndërtim I ri• Kati 5 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 105 m2. Dokumenta [more]
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Kinostudios. Informacion mbi apa [more]
22 105 m2full info

Compare Listings

Open chat