click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

we found 0 results

Properties listed in KOMBINAT

Shitet Okazion Apartament 2+1 & Ambient...

€ 57.000
Apartamenti ndodhet në Kombinat,Tiranë. Informacion mbi Apartamentin: Sallon ndenjie 2 Dhoma  gjumi Ambient gatimi 1 Tualet 1 Garazh Me Hipotek Pallat egzistues [more]
Apartamenti ndodhet në Kombinat,Tiranë. Informacion mbi Apartamentin: Sallo [more]
21 110 m2full info

Shitet, Apartament 1+1, “Rr, Qelqit , Kombin...

€ 39.000
Apartamenti ndodhet në një kompleks pallatesh në rrugën e Qelqit, Kombinat. Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie 1 Dhomë gjumi Tualet i bollshëm Aparta [more]
Apartamenti ndodhet në një kompleks pallatesh në rrugën e Qelqit, Kombinat. [more]
11 47 m2full info

Qera, Kapanon, Kombinat, Tiranë.

€ 1.200
Kapanoni ndodhet në zonën e Kombinatit. Informacion mbi Ambientin: • Kati 0 • Sipërfaqje ndërtimi 550m2 • 1 Zyrë •2 Tualete. I përshtatshëm për Fasoneri,Magazin [more]
Kapanoni ndodhet në zonën e Kombinatit. Informacion mbi Ambientin: • Kati 0 [more]
2 550 m2full info

Shitet Apartament + Ambient, Kombinat, Tiran...

€ 60.000
Apartenti dhe Ambient, është i pozicionuar në Kombinat. Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqja totale 97 m2 • Kati 1. Organizimi : • Salloni i ndenjes • Amb [more]
Apartenti dhe Ambient, është i pozicionuar në Kombinat. Informacion mbi apa [more]
21 97 m2full info

Compare Listings

Open chat