click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

we found 0 results

Properties listed in RRUGA E ELBASANIT

Shitet , Apartament 2+1+2+Verandë , “ Rr. El...

€ 240.000
Organizimi : Ambient ndenjie 2 Dhoma gjumi 2 Tualete Verandë e madhe Kati i 6 ( pallat 9 katësh ) Sipërfaqja e apartamentit 108 m2 + 77 m2 Verandë Pallat i ri 2 [more]
Organizimi : Ambient ndenjie 2 Dhoma gjumi 2 Tualete Verandë e madhe Kati i [more]
22 108 m2full info

Qira, Apartament , ” Rruga e Elbasani...

€ 650
Informacion: Apartamenti  ndodhet pranë,” Xhamis së Tabakëve”, Tiranë. Apartamen 3+1 Sallon Ndenje Sallon gatimi 2 Tualet me dritare Kati i dytë Pallat i ri 2 B [more]
Informacion: Apartamenti  ndodhet pranë,” Xhamis së Tabakëve”, Tiranë. Apar [more]
32 130 m2full info

Qira, Apartament 2+1+2 Tualete ,“ 7 Xhuxhat ...

€ 550
Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të preferuara në Tiranë, shumë pranë rrugës kryesore dhe Qendrës.  Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie dhe Gat [more]
Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të preferuara në Tiranë, shumë pran [more]
22 120 m2full info

Qera, Apartament 2+1, Rruga e Elbasanit, Tir...

€ 400
Apartamenti është i pozicionuar tek Rruga e Elbasanit.   Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 i nje vile  • Sipërfaqja e apartamentit : 80 m2 . Dokumenta [more]
Apartamenti është i pozicionuar tek Rruga e Elbasanit.   Informacion m [more]
21 80 m2full info

Qera, Apartament 2+1, Rruga e Elbasanit, Tir...

€ 400
Apartamenti është i pozicionuar tek Rruga e Elbasanit.   Informacion mbi apartamentin: • Kati 1 i nje vile  • Sipërfaqja e apartamentit : 83 m2 . Dokumenta [more]
Apartamenti është i pozicionuar tek Rruga e Elbasanit.   Informacion m [more]
21 83 m2full info

Shitet, Apartament 2+2+2, Rruga e Elbasanit,...

€ 230.000
Apartamenti është i pozicionuar tek Rruga e Elbasanit.   Informacion mbi apartamentin: Ndërtim i ri • Kati 9 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 150 m2 • O [more]
Apartamenti është i pozicionuar tek Rruga e Elbasanit.   Informacion m [more]
32 150 m2full info

Qera, Apartament 3+1,Ambasada Amerikane, Tir...

€ 600
Apartamenti është i pozicionuar tek  Ambasada Amerikane. Informacion mbi apartamentin: Ndërtim egzistues• Kati 3 • Sipërfaqja e apartamentit : 114 m2 . Dokument [more]
Apartamenti është i pozicionuar tek  Ambasada Amerikane. Informacion mbi ap [more]
31 114 m2full info

Qera, Apartament 2+1, Rruga e Elbasanit, Tir...

€ 500
Apartamenti është i pozicionuar tek Rruga e Elbasanit. Informacion mbi apartamentin: Ndërtim I ri • Kati 2 • Sipërfaqja e apartamentit : 80 m2 . Dokumentacioni: [more]
Apartamenti është i pozicionuar tek Rruga e Elbasanit. Informacion mbi apar [more]
21 80 m2full info

Qera, Apartament 2+1,Rruga e Elbasanit, Tira...

€ 450
Apartamenti është i pozicionuar tek  Rruga e Elbasanit. Informacion mbi apartamentin: Ndërtim i ri • Kati 9 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 78 m2. Dokumenta [more]
Apartamenti është i pozicionuar tek  Rruga e Elbasanit. Informacion mbi apa [more]
21 78 m2full info

Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Elbasanit, T...

€ 170.000
Apartamenti është i pozicionuar tek Rruga e Elbasanit .   Informacion mbi apartamentin: Ndërtim i ri • Kati 9 banim (jo I fundit) • Sipërfaqja e apartament [more]
Apartamenti është i pozicionuar tek Rruga e Elbasanit .   Informacion [more]
22 95 m2full info

Shitet, Apartament 1+1, Rruga e Elbasanit,Ti...

€ 96.000
Apartamenti është i pozicionuar tek Ambasada Amerikane. Informacion mbi apartamentin: Ndërtim i ri • Kati 5 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 72 m2. Dokumenta [more]
Apartamenti është i pozicionuar tek Ambasada Amerikane. Informacion mbi apa [more]
11 72 m2full info

Compare Listings

Open chat