click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

we found 0 results

Properties listed in TEG

Qira, Vilë , Kompleksi Colombo Teg, Tiranë.

€ 2.400
Vila  ndodhet në Kompleksin Colombo, në afërsi të Teg- ut, Tiranë. Informacion mbi Vilën: Strukturë 3 katëshe. Oborr dhe lulishte përreth vilës. Sipërfaqja tota [more]
Vila  ndodhet në Kompleksin Colombo, në afërsi të Teg- ut, Tiranë. Informac [more]
33 264 m2full info

Qira, Vilë , Kompleksi Colombo Teg, Tiranë.

€ 2.500
Vila  ndodhet në Kompleksin Colombo, në afërsi të Teg- ut, Tiranë. Informacion mbi Vilën: Strukturë 3 katëshe. Oborr dhe lulishte përreth vilës. Sipërfaqja tota [more]
Vila  ndodhet në Kompleksin Colombo, në afërsi të Teg- ut, Tiranë. Informac [more]
34 420 m2full info

Qera, Vilë,TEG, Tiranë

për muaj € 1.500
Vila  është e pozicionuar tek Kompleksi Kolombo, TEG. Informacion mbi vilën: Ndërtim 3 katësh • Sipërfaqja totale:210 m2 • Me Hipoteke. Organizimi : • Salloni i [more]
Vila  është e pozicionuar tek Kompleksi Kolombo, TEG. Informacion mbi vilën [more]

Qera, Vilë, TEG, Tiranë.

për muaj € 2.500
Vila është e pozicionuar në TEG. Informacion mbi vilën: •Ndërtim 3 katësh • Sipërfaqja totale:360 m2 • Me Hipotekë. Organizimi : • Salloni i ndenjes • Ambjent G [more]
Vila është e pozicionuar në TEG. Informacion mbi vilën: •Ndërtim 3 katësh • [more]

Compare Listings

Open chat