click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

we found 0 results

Properties listed in YZBERISHT

Shitet , Apartament 1+1, “ Yzberisht” , Tira...

€ 38.000
Informacion: Shitet  Apartament,  ndodhen tek  ” Rruga e Qelqit”, Tiranë. Apartamen 1+1 Ambient ndenje Ambient gatimi Tualet Dhomë gjumi. Koridor shpërndarës I [more]
Informacion: Shitet  Apartament,  ndodhen tek  ” Rruga e Qelqit”, Tiranë. A [more]
11 46 m2full info

Okazion Shitet , Apartament 1+1+Garazh , “ Y...

€ 36.000
Organizimi : Ambient ndenjie dhe gatimi Dhomë gjumi Tualet Ballkon Garazh Kati i 8 ( i fundit ) Sipërfaqja e apartamentit 63 m2 Pallat i ri Ka nevoje për invest [more]
Organizimi : Ambient ndenjie dhe gatimi Dhomë gjumi Tualet Ballkon Garazh K [more]
11 63 m2full info

Okazion Shitet , Apartament 1+1+BLK , “ Yzbe...

€ 35.000
Organizimi : Ambient ndenjie dhe gatimi Dhomë gjumi Tualet Ballkon Kati i 6 ( pallat 8 katësh ) Sipërfaqja e apartamentit 74 m2 Pallat i ri Ka nevoje për invest [more]
Organizimi : Ambient ndenjie dhe gatimi Dhomë gjumi Tualet Ballkon Kati i 6 [more]
11 74 m2full info
illyrianhome

Super apartamente ! GRAND GALLERY

Pse GRAND GALLERY ? • Rezidencë banimi & Qendër biznesi multifunksionale. • 9 kate banimi • 2 kate biznes • 2 kate parkimi • 2 Ashensor • 1500 m2 oborr i br [more]
Pse GRAND GALLERY ? • Rezidencë banimi & Qendër biznesi multifunksional [more]

Compare Listings

Open chat