click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

we found 0 results
Your search results

Ekskluzive Hotel me Qira, Velipojë, Shkodër.

€ 8.000
in
Shkodër, ,
add to favorites
134

Hoteli  ndodhet në  plazhin e  Velipojës, Shkodër.

Informacion mbi Hotelin:

▪Organizimi:
▪ Ambient parkimi
▪ Restorant + Guzhin + lokal
▪ Lavanteri
▪ Disponibël + 20 vende parkimi
▪ Pus + lulishte rreth hotelit

►Kati i Parë, i dytë, i tretë
▪ Dhomë ndenje + guzhinë
▪ Tualet
▪ Dhomë gjumi
▪ i mobiluar
▪ wifi

►Kati i katërt
▪ Suita
▪ Tualet
▪ Ballkon
▪ Areduar bukur

► Sipërfaqa 1000 m2
► Çmimi 8000€/ muaji, në këtë çmim përfshihen muajt sezonal
Qershor – Korrik – Gusht.
Muajt Maj – Shtator janë pa pages.

► Hoteli ndodhet në një zonë fantastike, qetësia, relaksi, janë vizitorë të përhershëm.
Hoteli ndodhet në një zonë shumë të veçantë, midis ndërthurjes së malit, detit, lagunës, si asnjëher.
Distanca midis hotelit dhe detit është shumë pranë, klientela është e ngritur.

Për ta vizituar na kontaktoni!

Address: Shkodër
City:
Area:
State/County:
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 19827
Price: € 8.000
Property Size: 1,000 m2
Rooms: 12
Bedrooms: 8
Bathrooms: 10
http://illyrianhome.al/properties/shitet-apartament-11-mendreseja-tirane/
https://illyrianhome.al/properties/qira-apartamen-21-prane-pazarit-te-ri-tirane/

Contact Me

Schedule a showing?

Compare Listings

Open chat