click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

we found 0 results
Your search results

OKAZION, Shitet , Super Apartament 2+1+Garazh, Kinostudio, Tiranë.

€ 105.000
Kinostudio, ,
add to favorites
319

Apartamenti është i pozicionuar pranë Komisariatit nr.4

Informacion mbi apartamentin:

 • Ndërtim I ri
 •  Kati 5 banim
 • Sipërfaqja e apartamentit : 105 m2.
 • Me certifikate pronesie
 • Ndricim natyral
 • Sallon i madh ndenje
 • Ambient gatimi
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete ( me dritare )
 • 2 Ballkone
 • 1 Garazh

Apartamenti ka pozicion shumë të mirë pranë institucioneve dhe pamje të shkëlqyer

Për ta vizituar na kontaktoni!

+355 69 45 35 079

+355 68 50 87 006

Address: Kinostudio
City:
State/County:
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 19999
Price: € 105.000
Property Size: 105 m2
Property Lot Size: 105 m2
Rooms: 1
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
http://illyrianhome.al/properties/shitet-apartament-11-mendreseja-tirane/
https://illyrianhome.al/properties/qira-apartamen-21-prane-pazarit-te-ri-tirane/

Contact Me

Schedule a showing?

Similar Listings

Shiten 2 Apartamente 2+1+Garazh , “ Rruga Ur...

€ 55.000
Godina është shtëpi private dhe shitet kati i 2-të bashk me garazh për 2 makina. Apartamentet shiten vec e vec ose [more]
Godina është shtëpi private dhe shitet kati i 2-të bashk me garazh për 2 makina. Apartamentet shiten vec e vec ose [more]
21 80 m2full info

Shitet, Apartament 2+1 + Garazh , “ Astir ”-...

€ 120.000
Apartamenti ndodhet në Astir në vijë të parë. Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie 2 Tualete 2 Ballkone Or [more]
Apartamenti ndodhet në Astir në vijë të parë. Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie 2 Tualete 2 Ballkone Or [more]
22 110 m2full info

Shitet, Apartament 3+1, ” Blloku “, Tiranë.

€ 312.000
Apartamenti ndodhet pranë “Librit Universitar”. Organizimi : Ambient ndenje Ambient gatimi 3 Dhoma gju [more]
Apartamenti ndodhet pranë “Librit Universitar”. Organizimi : Ambient ndenje Ambient gatimi 3 Dhoma gju [more]
12 160 m2full info

Shitet , Apartament 1+1, Rruga“ Tefta Tashko...

€ 60.000
Informacion mbi Apartamentin: Apartamenti ndodhet pranë rrugës kryesore, mes një kompleksi të ri dhe mund të përdor [more]
Informacion mbi Apartamentin: Apartamenti ndodhet pranë rrugës kryesore, mes një kompleksi të ri dhe mund të përdor [more]
11 49 m2full info

Compare Listings

Open chat