click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

we found 0 results
Your search results

Qira, Apartament 3+1+2 Tualete ,“ Rruga Kavajës ”, Tiranë.

Rruga e Kavajës, ,
add to favorites
63

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të preferuara në Tiranë, shumë pranë rrugës kryesore dhe Qendrës. 

Informacion mbi Apartamentin:

 • Ambient ndenjie dhe Gatimi
 • 3 Dhoma gjumi
 • Korridor hyrës dhe shpërndarës
 • 2 Tualete
 • 1 Verandë
 • 1 Ballkon
 • E mobiluar
 • 1 Kondicioner
 • Bolierë me panel diellor
 • Pallat i ri me ashensor
 • Sipërfaqja e apartamentit:  137 m2 brutto.
 • Kati i 4
 • Pallat i mirë administruar.
 • Zona shumë e mirë
 • Cmimi i Qirasë në varësi të numrit të personave që do jetojnë.

Apartamenti ka shumë hapsirë dhe dritë, me verandë të madhe dhe pamje të lirë, i përshtatshëm për të jetuar deri në 6 persona.

Për ta vizituar na kontaktoni!

+355 69 45 35 079

+355 68 50 87 006

Address: Rruga e Kavajës
City:
State/County:
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 20459
Property Size: 137 m2
Property Lot Size: 137 m2
Rooms: 1
Bedrooms: 3
Bathrooms: 2
http://illyrianhome.al/properties/shitet-apartament-11-mendreseja-tirane/
https://illyrianhome.al/properties/qira-apartamen-21-prane-pazarit-te-ri-tirane/

Contact Me

Schedule a showing?

Similar Listings

Qira, Apartament , ” Pazari i Ri” , Tiranë.

Informacion: Apartamenti  ndodhet tek rruga,” Tefta Tashko”, Tiranë. Apartamen 2+1 Sallon Ndenje Sallon gatimi 2 Tu [more]
Informacion: Apartamenti  ndodhet tek rruga,” Tefta Tashko”, Tiranë. Apartamen 2+1 Sallon Ndenje Sallon gatimi 2 Tu [more]

Qira, Apartament , ” Ambasadsa Amerikane” , ...

€ 500
Informacion: Apartamenti  ndodhet mbas ,” Ambasadës Amerikane ”, Tiranë. Sallon Ndenje Sallon gatimi më vete Tualet [more]
Informacion: Apartamenti  ndodhet mbas ,” Ambasadës Amerikane ”, Tiranë. Sallon Ndenje Sallon gatimi më vete Tualet [more]
21 130 m2full info

Qira, Apartament , ” Laprakë” , Tiranë.

€ 350
Informacion: Apartamenti  ndodhet tek,” Blloku Gintash”, Tiranë. Apartamen 2+1 Sallon Ndenje Sallon gatimi më vete [more]
Informacion: Apartamenti  ndodhet tek,” Blloku Gintash”, Tiranë. Apartamen 2+1 Sallon Ndenje Sallon gatimi më vete [more]
21 107 m2full info

Qira, Apartament , ” Rruga e Elbasani...

€ 650
Informacion: Apartamenti  ndodhet pranë,” Xhamis së Tabakëve”, Tiranë. Apartamen 3+1 Sallon Ndenje Sallon gatimi 2 [more]
Informacion: Apartamenti  ndodhet pranë,” Xhamis së Tabakëve”, Tiranë. Apartamen 3+1 Sallon Ndenje Sallon gatimi 2 [more]
32 130 m2full info

Compare Listings

Open chat