click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

we found 0 results
Your search results

Qira, Kapanon, Autostrada Tiranë-Durrës km 6.

€ 1.200
Autostrada Tirane-Durres, ,
add to favorites
215

Informacion mbi Ambientin:

 • Ndërtesë 4 katëshe.
 • 600 m2 ( 2400 m2 total )
 • 2 Katet e para përshtaten për ngarkesa me trailer.
 • Ashensor 1.5 Ton
 • Sistem kamerash
 • Sistemet elektrike dhe hidraulike të gatshme
 • Tualet dhe zyrë cdo kat.
 • I përshtatshëm për Fasoneri,Magazina etj.
 • Lehtësisht I aksesueshëm nga transporti publik.
 • Mundësi shumë e mirë investimi.
 •  2 Euro m2

Ambiente zyrash më vete 150 m2 ( 3.5 Euro M2 )

Për ta vizituar na kontaktoni!

+355 69 45 35 079

+355 68 50 87 006

Address: Autostrada Tirane-Durres
City:
State/County:
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 20143
Price: € 1.200
Property Size: 2,400 m2
Property Lot Size: 2,400 m2
http://illyrianhome.al/properties/shitet-apartament-11-mendreseja-tirane/
https://illyrianhome.al/properties/qira-apartamen-21-prane-pazarit-te-ri-tirane/

Contact Me

Schedule a showing?

Similar Listings

Qera, Kapanon, Kombinat, Tiranë.

€ 1.200
Kapanoni ndodhet në zonën e Kombinatit. Informacion mbi Ambientin: • Kati 0 • Sipërfaqje ndërtimi 550m2 • 1 Zyrë •2 [more]
Kapanoni ndodhet në zonën e Kombinatit. Informacion mbi Ambientin: • Kati 0 • Sipërfaqje ndërtimi 550m2 • 1 Zyrë •2 [more]
2 550 m2full info

Compare Listings

Open chat