click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

we found 0 results
Your search results

Qira, Shtëpi private 2 kate” Pazari i Ri”, Tiranë.

€ 350
Tefta Tashko, ,
add to favorites
186

Organizimi:
► Ambient ndeje
► Ambient gatimi
► 2 dhoma gjumi
► 2 kondicionera
► Tualet
► Ballokon
► I mobiluar.
► Shtëpi private ( egzistuese).
► Rruga ” Beqir Luka” kryqëzimi i ATSH.
► Vendodhja shumë e mirë.
► Sipërfaqja 100 m2.
___________
Apartamenti ndodhet në zonën më të kërkuar ,shumë pranë Pazarit të Ri . Apartamenti është i sigurt, i rrethuar dhe shumë i qet. I përshtatshëm edhe për student.

Për më tepër informacion:

Address: Tefta Tashko
City:
Area:
State/County:
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 20191
Price: € 350
Property Size: 100 m2
Property Lot Size: 100 m2
Rooms: 1
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
http://illyrianhome.al/properties/shitet-apartament-11-mendreseja-tirane/
https://illyrianhome.al/properties/qira-apartamen-21-prane-pazarit-te-ri-tirane/

Contact Me

Schedule a showing?

Similar Listings

Qira, Shtëpi private,” Pazari i Ri ...

€ 250
Jepet me qira kati i parë i një shtëpie private 2 katëshe, kati i 2 është bosh. Shtëpi shumë e qetë, e rrethuar dhe [more]
Jepet me qira kati i parë i një shtëpie private 2 katëshe, kati i 2 është bosh. Shtëpi shumë e qetë, e rrethuar dhe [more]
11 75 m2full info

Compare Listings

Open chat