click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

we found 0 results
Your search results

Qira, Shtëpi private,” Pazari i Ri “, Tiranë.

€ 250
Pazari i Ri, ,
add to favorites
250

Jepet me qira kati i parë i një shtëpie private 2 katëshe, kati i 2 është bosh. Shtëpi shumë e qetë, e rrethuar dhe e sigurt. Me oborr te bollshëm dhe të gjelbëruar.

Organizimi:

 • Ambient ndenje.
 • Ambient gatimi.
 • Dhomë gjumi.
 • Tualet.
 • Korridor shpërndarës.
 • Oborr.
 • I mobiluar.
 • Shtëpi private ( egzistuese).
 • Vendodhja shumë e mirë.
 • Sipërfaqja e apartamentit 75 m2.
 • Siperfaqja e oborrit 40m2
  ___________

Apartamenti ndodhet në zonën më të kërkuar , tek Pazari i Ri, fare pranë Qendrës të Tiranës.

Për më tepër informacion:

+355 69 45 35 079

+355 68 20 34 012

Address: Pazari i Ri
City:
State/County:
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 20256
Price: € 250
Property Size: 75 m2
Property Lot Size: 75 m2
Rooms: 1
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
http://illyrianhome.al/properties/shitet-apartament-11-mendreseja-tirane/
https://illyrianhome.al/properties/qira-apartamen-21-prane-pazarit-te-ri-tirane/

Contact Me

Schedule a showing?

Similar Listings

Qira, Shtëpi private 2 kate” Pazari i ...

€ 350
Organizimi: ► Ambient ndeje ► Ambient gatimi ► 2 dhoma gjumi ► 2 kondicionera ► Tualet ► Ballokon ► I mobiluar. ► S [more]
Organizimi: ► Ambient ndeje ► Ambient gatimi ► 2 dhoma gjumi ► 2 kondicionera ► Tualet ► Ballokon ► I mobiluar. ► S [more]
21 100 m2full info

Compare Listings

Open chat