click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

we found 0 results
Your search results

Qira, Vilë , “Ish Parku Autobuzave” , Tiranë.

€ 1.400
in
Stavri Themeli, ,
add to favorites
310

Vila ndodhet pranë “Globe” tek rruga “Stavri Themeli” në zonë mjaft të qetë.

Informacion mbi Vilën:

 • Strukturë 2 katëshe.
 • E rrethuar, e sigurt.
 • Sipërfaqja totale 470 m2(260 m2 ndërtim).
 • 5 dhoma gjumi.
 • 2 Sallone ndenje.
 • 2 Ambiente gatimi.
 • 3 Tualete, cdo kat ka tualet.
 • 2 ballkone.
 • Vend parkimi brënda vilës.
 • E mobiluar.
 • Oborr i bollshëm dhe i shfrytëzueshëm
 • Me ndricim natyral.
 • Zona shumë e mirë, e qet dhe e sigurtë.

Për ta vizituar na kontaktoni!

+355 69 45 35 079
+355 68 50 87 006

Address: Stavri Themeli
City:
State/County:
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 20184
Price: € 1.400
Property Size: 470 m2
Property Lot Size: 470 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 5
Bathrooms: 3
http://illyrianhome.al/properties/shitet-apartament-11-mendreseja-tirane/
https://illyrianhome.al/properties/qira-apartamen-21-prane-pazarit-te-ri-tirane/

Contact Me

Schedule a showing?

Similar Listings

Qira, Vilë , Brryli, Tiranë.

€ 450
Informacion: Vila  ndodhet pranë,” Maternitetit të Ri”, Tiranë. Strukturë 2 katëshe. Sipërfaqja totale [more]
Informacion: Vila  ndodhet pranë,” Maternitetit të Ri”, Tiranë. Strukturë 2 katëshe. Sipërfaqja totale [more]
31 280 m2full info

Shitet ose Qira , Vilë , 2 katë-she , Vishaj...

€ 500.000
Organizimi: Kati i 1-rë: Sipërfaqja 440 m2 bruto Ndërtim + 500 m2 Truall rreth Vilës. Ambient ndenje Ambient gatimi [more]
Organizimi: Kati i 1-rë: Sipërfaqja 440 m2 bruto Ndërtim + 500 m2 Truall rreth Vilës. Ambient ndenje Ambient gatimi [more]
43 440 m2full info

Jepet me Qira, Kati i 3-të i një Vile, me hy...

€ 400
Vila ndodhet pranë Burgut të Grave, Rr.” Idriz Dollaku” – Tiranë, Informacion mbi Vilën: 4 dhoma 1 Kuzhinë Ballkon [more]
Vila ndodhet pranë Burgut të Grave, Rr.” Idriz Dollaku” – Tiranë, Informacion mbi Vilën: 4 dhoma 1 Kuzhinë Ballkon [more]
41 180 m2full info

Qira, Vilë , Pazari i Ri, Tiranë.

€ 780
Vila  ndodhet tek Rr. Tefta Tashko Koco, në afërsi të shkollës ” Ismail Qemali”. Informacion mbi Vilën: [more]
Vila  ndodhet tek Rr. Tefta Tashko Koco, në afërsi të shkollës ” Ismail Qemali”. Informacion mbi Vilën: [more]
22 200 m2full info

Compare Listings

Open chat