click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

we found 0 results
Your search results

Shiten 2 Apartamente 2+1+Garazh , “ Rruga Ura ”- Tiranë.

€ 55.000
Rruga Shefqet Kuka, ,
add to favorites
213

Godina është shtëpi private dhe shitet kati i 2-të bashk me garazh për 2 makina.
Apartamentet shiten vec e vec ose i gjithë kati bashk.

Shtëpia është e pozicionuar tek rruga ” Shefqet Kuka ”

Organizimi i apartamenteve :

 • Ambiente ndenjie
 • Nga 1 Tualet secila
 • Nga 2 dhoma gjumi secila
 • Kondicioner vetëm sallonet
 • Kuzhinë më vete
 • E mobiluar
 • Shumë e mirëmbajtur
 • Sipërfaqja 80 dhe 70 m2
 • Kati i 2
 • Shtëpi private
 • Garazh me 2 poste parkimi
 • Zonë shumë e qetë
  Cmimi : 55.000 Euro ( apartameti  80m2 )
  50.000 Euro ( apartamenti 70 m2 )

Për ta vizituar na kontaktoni!

+355 69 45 35 079

+355 68 50 87 006

Address: Rruga Shefqet Kuka
City:
State/County:
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 20267
Price: € 55.000
Property Size: 80 m2
Rooms: 1
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
http://illyrianhome.al/properties/shitet-apartament-11-mendreseja-tirane/
https://illyrianhome.al/properties/qira-apartamen-21-prane-pazarit-te-ri-tirane/

Contact Me

Schedule a showing?

Similar Listings

Shitet , Apartament 1+1, “ Shkolla e Bashkua...

€ 58.000
Informacion mbi Apartamentin: Apartamenti ndodhet në një pallat në ndertim , pranë Ministrisë së Mbrojtjes. Pallati [more]
Informacion mbi Apartamentin: Apartamenti ndodhet në një pallat në ndertim , pranë Ministrisë së Mbrojtjes. Pallati [more]
11 68 m2full info

Shitet , Apartament 2+1 , “ Babrru-Qender ” ...

€ 58.000
Apartamenti ndodhet në një pallat të mirëmbajtur dhe të ri në zonë shumë të qetë, akses me stacionin e autobuzit, a [more]
Apartamenti ndodhet në një pallat të mirëmbajtur dhe të ri në zonë shumë të qetë, akses me stacionin e autobuzit, a [more]
21 88 m2full info

Qira, Apartament 2+1 , ” Rruga e Elbasanit ”...

€ 570
Apartamenti  ndodhet pranë ” Fakultetit Ekonoimik ”, Tiranë. Apartamen 2+1 Sallon Ndenje Ambient gatimi 2 Tualete K [more]
Apartamenti  ndodhet pranë ” Fakultetit Ekonoimik ”, Tiranë. Apartamen 2+1 Sallon Ndenje Ambient gatimi 2 Tualete K [more]
21 95 m2full info

Shitet , Apartament 1+1, “ Yzberisht” , Tira...

€ 38.000
Informacion: Shitet  Apartament,  ndodhen tek  ” Rruga e Qelqit”, Tiranë. Apartamen 1+1 Ambient ndenje Ambient gati [more]
Informacion: Shitet  Apartament,  ndodhen tek  ” Rruga e Qelqit”, Tiranë. Apartamen 1+1 Ambient ndenje Ambient gati [more]
11 46 m2full info

Compare Listings

Open chat