click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

we found 0 results
Your search results

Shitet , Apartament 1+1, “ Komisarjati nr.4 ” , Tiranë

€ 45.000
Komisarjati nr 4 , ,
add to favorites
174

Organizimi:

  • Ambient ndenjie dhe gatimi
  • Dhomë gjumi
  • Tualet
  • Kati i 4 ( jo i fundit )
  • Sipërfaqja e apartamentit 57  m2
  • Pallat ekzistues
  • Cmimi Okazion

Zonë shumë e mirë, e zhvilluar, ka pranë stacionin e autobuzit , spital, farmaci , komisarjati etj.

Për ta vizituar na kontaktoni!

+355 69 45 35 079

+355 68 50 87 006

Address: Komisarjati nr 4
City:
State/County:
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 20512
Price: € 45.000
Property Size: 57 m2
Property Lot Size: 57 m2
Rooms: 1
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
http://illyrianhome.al/properties/shitet-apartament-11-mendreseja-tirane/
https://illyrianhome.al/properties/qira-apartamen-21-prane-pazarit-te-ri-tirane/

Contact Me

Schedule a showing?

Similar Listings

Shitet, Apartament 3+1 , Rr “Mine Peza...

Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie dhe gatimi 1 Tualet. 1 ballkon 3 Dhoma gjumi Kati i 6 teknik Shkallë [more]
Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie dhe gatimi 1 Tualet. 1 ballkon 3 Dhoma gjumi Kati i 6 teknik Shkallë [more]
31 95 m2full info

Shitet , Apartament 2+1, “ Bulevardi i Ri ” ...

€ 93.000
Informacion mbi Apartamentin: Apartamenti ndodhet tek kompleksi Gener 2, pranë burgt 313. Organizimi: Ambient ndenj [more]
Informacion mbi Apartamentin: Apartamenti ndodhet tek kompleksi Gener 2, pranë burgt 313. Organizimi: Ambient ndenj [more]
22 105 m2full info

Shitet , Apartament 2+1,“ Vasil Shanto ” , T...

€ 105.000
Informacion mbi Apartamentin: Apartamenti ndodhet pranë rrugës kryesore, në vijë të dytë, shumë pranë Gjykatës të R [more]
Informacion mbi Apartamentin: Apartamenti ndodhet pranë rrugës kryesore, në vijë të dytë, shumë pranë Gjykatës të R [more]
21 88 m2full info

Shitet , Apartament 1+1, “ Fresku ” , Tiranë...

€ 57.000 57000 Euro
Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie dhe gatimi 1 Dhomë gjumi e bollshme 1 Ballkon 1 Tualet ( me dritare ) [more]
Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie dhe gatimi 1 Dhomë gjumi e bollshme 1 Ballkon 1 Tualet ( me dritare ) [more]
11 77 m2full info

Compare Listings

Open chat