click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

we found 0 results
Your search results

Shitet , Apartament 2+1, “ Rr. Durrësit ” , Tiranë

€ 76.000
Rruga e Durresit, ,
add to favorites
140

Informacion mbi Apartamentin:

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara, me shumë zhillim , shumë pranë qendrës së Tiranës.

Organizimi:

  • Ambient ndenjie
  • Ambient gatimi
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet me dritare
  • Kati i 3
  • Sipërfaqja e apartamentit 69 m2
  • Pallat ekzitues ( tullë e kuqe )
  • Me hipotekë

Për ta vizituar na kontaktoni!

+355 69 45 35 079

Address: Rruga e Durresit
City:
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 20810
Price: € 76.000
Property Size: 69 m2
Property Lot Size: 69 m2
Rooms: 1
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
http://illyrianhome.al/properties/shitet-apartament-11-mendreseja-tirane/
https://illyrianhome.al/properties/qira-apartamen-21-prane-pazarit-te-ri-tirane/

Contact Me

Schedule a showing?

Similar Listings

Shitet , Apartament 2+1+2 BLK , “ Laprakë ” ...

€ 110.000
Informacion mbi Apartamentin: Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mirë, me shumë zhillim , shumë pranë qendrës [more]
Informacion mbi Apartamentin: Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mirë, me shumë zhillim , shumë pranë qendrës [more]
21 126 m2full info

Shitet , Apartament 3+1, Shkolla “ Mihal Gra...

€ 74.000
Informacion mbi Apartamentin: Apartamenti ndodhet në zonë shumë të mirë, me zhillim, pranë ka shkollë, kopësht, amb [more]
Informacion mbi Apartamentin: Apartamenti ndodhet në zonë shumë të mirë, me zhillim, pranë ka shkollë, kopësht, amb [more]
31 80 m2full info

Shitet , Apartament 1+1, “ Shkolla e Bashkua...

€ 58.000
Informacion mbi Apartamentin: Apartamenti ndodhet në një pallat në ndertim , pranë Ministrisë së Mbrojtjes. Pallati [more]
Informacion mbi Apartamentin: Apartamenti ndodhet në një pallat në ndertim , pranë Ministrisë së Mbrojtjes. Pallati [more]
11 68 m2full info

Shitet , Apartament 2+1 , “ Babrru-Qender ” ...

€ 58.000
Apartamenti ndodhet në një pallat të mirëmbajtur dhe të ri në zonë shumë të qetë, akses me stacionin e autobuzit, a [more]
Apartamenti ndodhet në një pallat të mirëmbajtur dhe të ri në zonë shumë të qetë, akses me stacionin e autobuzit, a [more]
21 88 m2full info

Compare Listings

Open chat