click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

we found 0 results
Your search results

Shitet, Apartament 3+1 , Rr “Mine Peza”, Tiranë.

Informacion mbi Apartamentin:

 • Ambient ndenjie dhe gatimi
 • 1 Tualet.
 • 1 ballkon
 • 3 Dhoma gjumi
 • Kati i 6 teknik
 • Shkallë me ndricim natyral
 • Sipërfaqja e apartamentit: 95 m2 (netto)
 • Kondicioner
 • E mobiluar
 • Parking publik në lagje
 • Zona shumë e mirë
 • Cmimi i Diskutueshem

Për më shumë informacion ose për ta shikuar Pronën nga afër na kontaktoni!

+355 69 45 35 079

+355 68 50 87 006

City:
State/County:
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 20436
Property Size: 95 m2
Property Lot Size: 95 m2
Rooms: 1
Bedrooms: 3
Bathrooms: 1
http://illyrianhome.al/properties/shitet-apartament-11-mendreseja-tirane/
https://illyrianhome.al/properties/qira-apartamen-21-prane-pazarit-te-ri-tirane/

Contact Me

Schedule a showing?

Similar Listings

Shitet , Apartament 1+1, “ Komisarjati nr.4 ...

€ 45.000
Organizimi: Ambient ndenjie dhe gatimi Dhomë gjumi Tualet Kati i 4 ( jo i fundit ) Sipërfaqja e apartamentit 57  m2 [more]
Organizimi: Ambient ndenjie dhe gatimi Dhomë gjumi Tualet Kati i 4 ( jo i fundit ) Sipërfaqja e apartamentit 57  m2 [more]
11 57 m2full info

Shitet , Apartament 2+1, “ Bulevardi i Ri ” ...

€ 93.000
Informacion mbi Apartamentin: Apartamenti ndodhet tek kompleksi Gener 2, pranë burgt 313. Organizimi: Ambient ndenj [more]
Informacion mbi Apartamentin: Apartamenti ndodhet tek kompleksi Gener 2, pranë burgt 313. Organizimi: Ambient ndenj [more]
22 105 m2full info

Shitet , Apartament 2+1,“ Vasil Shanto ” , T...

€ 105.000
Informacion mbi Apartamentin: Apartamenti ndodhet pranë rrugës kryesore, në vijë të dytë, shumë pranë Gjykatës të R [more]
Informacion mbi Apartamentin: Apartamenti ndodhet pranë rrugës kryesore, në vijë të dytë, shumë pranë Gjykatës të R [more]
21 88 m2full info

Shitet , Apartament 1+1, “ Fresku ” , Tiranë...

€ 57.000 57000 Euro
Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie dhe gatimi 1 Dhomë gjumi e bollshme 1 Ballkon 1 Tualet ( me dritare ) [more]
Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie dhe gatimi 1 Dhomë gjumi e bollshme 1 Ballkon 1 Tualet ( me dritare ) [more]
11 77 m2full info

Compare Listings

Open chat