click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

we found 0 results
Your search results

Shitet, Super Apartament 2+1+2 Tualete + Verandë , “ Unaza e Re ” – Tiranë.

€ 165.000
Unaza E Re, ,
add to favorites
219

Apartamenti ndodhet në anën lindore të qytetit të Tiranës, në zonën e
Selitës, në territorin e Bashkisë së Tiranës, rreth 3 km në distancë
nga Sheshi “Skënderbej”dhe shumë pranë “Liqenit Artificial”

Informacion mbi Apartamentin:

 •  Sallon ndenjie
 • Kuzhinë më vete
 • 2 Tualete
 • 2 Ballkone
 • 2 Dhoma gjumi
 • Verandë e madhe
 • Sipërfaqja 124.80 m2 + 29.84 (Verandë)
 • Sistem alarmi dhe kamerash
 • Kati i 5 në pallat i ri
 • 2 Ashensor
 • E mobiluar ne menyrë moderne
 • Sistem izolimi kapot
 • 2 Kondicioner 18/12
 • Dritare Termo Izoluese
 • Pa Mobilim 150.000 Euro

Për ta vizituar na kontaktoni!

+355 69 45 35 079

+355 68 50 87 006

Address: Unaza E Re
City:
State/County:
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 20040
Price: € 165.000
Property Size: 162 m2
Property Lot Size: 162 m2
Rooms: 1
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
http://illyrianhome.al/properties/shitet-apartament-11-mendreseja-tirane/
https://illyrianhome.al/properties/qira-apartamen-21-prane-pazarit-te-ri-tirane/

Contact Me

Schedule a showing?

Similar Listings

Shitet , Apartament 2+1, Rruga “ Tefta Tashk...

€ 71.000
Informacion mbi Apartamentin: Apartamenti ndodhet pranë rrugës kryesore, mes një kompleksi të ri dhe mund të përdor [more]
Informacion mbi Apartamentin: Apartamenti ndodhet pranë rrugës kryesore, mes një kompleksi të ri dhe mund të përdor [more]
21 71 m2full info

Shiten 2 Apartamente 2+1+Garazh , “ Rruga Ur...

€ 55.000
Godina është shtëpi private dhe shitet kati i 2-të bashk me garazh për 2 makina. Apartamentet shiten vec e vec ose [more]
Godina është shtëpi private dhe shitet kati i 2-të bashk me garazh për 2 makina. Apartamentet shiten vec e vec ose [more]
21 80 m2full info

Shitet, Apartament 2+1 + Garazh , “ Astir ”-...

€ 120.000
Apartamenti ndodhet në Astir në vijë të parë. Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie 2 Tualete 2 Ballkone Or [more]
Apartamenti ndodhet në Astir në vijë të parë. Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie 2 Tualete 2 Ballkone Or [more]
22 110 m2full info

Shitet, Apartament 3+1, ” Blloku “, Tiranë.

€ 312.000
Apartamenti ndodhet pranë “Librit Universitar”. Organizimi : Ambient ndenje Ambient gatimi 3 Dhoma gju [more]
Apartamenti ndodhet pranë “Librit Universitar”. Organizimi : Ambient ndenje Ambient gatimi 3 Dhoma gju [more]
12 160 m2full info

Compare Listings

Open chat