click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

we found 0 results
Your search results

Shitet, Vilë, Gjiri i Lalëzit, Durrës.

€ 425.000
durres,
add to favorites
513

Vila është e pozicionuar në zonën e Gjirit të Lalëzit, brenda Reszidencës San Pietro.

Informacion mbi vilën:

Ndodhet e pozicionuar në rreshtin e dytë të ndërtimeve .

Ndërtim 2 katësh   • Sipërfaqja totale: 204 m2.

Organizimi : Kati 0 me sipërfaqe 90.4m2 •Ambient gatimi dhe  ndenje(open plan) • Dhomë gjumi•Tualet, Kati 1 me sipërfaqe 95.1 m2  •3 Dhoma gjumi •  Tualet • Verandë 18.5 m2.

Cilësime të tjera:•I investuar • I Mobiluar • I shtruar me parket •Sistem Kondicionimi •Fasadë e Ventiluar • Zonë e qete dhe e sigurt.

Për ta vizituar na kontaktoni!

Address: durres
City:
State/County:
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 18705
Price: € 425.000
Property Size: 204 m2
Rooms: 1
Bedrooms: 4
http://illyrianhome.al/properties/shitet-apartament-11-mendreseja-tirane/
https://illyrianhome.al/properties/qira-apartamen-21-prane-pazarit-te-ri-tirane/

Contact Me

Schedule a showing?

Similar Listings

Shitet, Vilë, Shijak, Durrës

€ 119.000
Vila është e  pozicionuar në Shijak. Informacion mbi Vilën: Ndërtim 2 katësh • Sipërfaqje trualli : 1500 m2  • Sipë [more]
Vila është e  pozicionuar në Shijak. Informacion mbi Vilën: Ndërtim 2 katësh • Sipërfaqje trualli : 1500 m2  • Sipë [more]
32 1,500 m2full info
Shitje

Shitet, Vilë, Gjiri i Lalëzit, Durrës.

€ 215.000
Vila është e pozicionuar në zonën e Gjirit të Lalëzit, brenda Reszidencës San Pietro. Informacion mbi vilën: Ndërti [more]
Vila është e pozicionuar në zonën e Gjirit të Lalëzit, brenda Reszidencës San Pietro. Informacion mbi vilën: Ndërti [more]
2 119 m2full info
Shitje

Shitet, Vilë, Gjiri i Lalëzit, Durrës.

€ 370.000
Vila është e pozicionuar në zonën e Gjirit të Lalëzit, brenda Reszidencës San Pietro. Informacion mbi vilën: Ndërti [more]
Vila është e pozicionuar në zonën e Gjirit të Lalëzit, brenda Reszidencës San Pietro. Informacion mbi vilën: Ndërti [more]
3 191 m2full info
Shitje

Shitet, Vilë, Gjiri i Lalëzit, Durës.

€ 945.000
Vila është e pozicionuar në zonën e Gjirit të Lalëzit, brenda Reszidencës San Pietro. Informacion mbi vilën: Ndodhe [more]
Vila është e pozicionuar në zonën e Gjirit të Lalëzit, brenda Reszidencës San Pietro. Informacion mbi vilën: Ndodhe [more]
5 504 m2full info

Compare Listings

Open chat